wz


Neoficiální stránky železniční stanice Praha Masarykovo nádraží
| Hlavní strana| Poslední aktualizace: 11.06.2007

Suchdol 2005


© Lubomír Křivan, 2005.
Všechna práva vyhrazena.


Již tradiční výlet na jih Čech se konal tradičně poslední víkend v měsíci červenci. Léto roku 2005 zdálo se být poněkud nešťastným, nicméně všechny jeho sluneční dny jsme byli na nějaké akci :-)

Sraz byl jako vždycky jedno odpoledne na hlavním nádraží ve vlaku směr České Budějovice. A ve vlaku se sešli: Luboš Křivan (Penízek), Marek Mlčoch (Baribal), Jindra Marek, Marek Hupka (HuHu), Zdeněk Štecher (Bobr), Tomáš Marhold (Karfík), Jan Koprušťák (Kopr). Půdu letos připravovali u Peroxidky Míra Kraus a Pepíno Radil (Prcek).

Ve vlaku bylo opět veselo, žádnou strapňující historku Bobr nevymyslel, ale mixíky a plechovky udělaly své. Jediným tématem byla Bobrova výplata 14 tisíc, za což už se lidi podle Bobra nepřevlíkají.

Pár momentek z vlaku jistě nepotřebuje zvláštní komentář

Následovalo večerní koupání a přesun do kempu na večeři


Po večeři jsme se přesunuli na pláž, kde jsme se vykoupali až na jednoho a to na Bobra. Nastaly jeho klasické potíže. "Pojď se koupat !" "Já nemůžu já nemám hodinky". Hodinky se našly v botě, následovala "Já nemám celtu". Celtu nechal Bobr v hospodě, přitáhnul ji Karfík a třetí potíž "Já nemám nůž. Můj zlatej, stříbrnej, dřevěnej nůž". Huhu poznamenal: "Bobr ty's měl sadu nožů ?". Následující fotka focená ve tmě zachytila Bobra, při prohlídce batohu, když hledá hodinky.


Ráno následovala hygiena


A pak pokračovala pohodička na pláži a občasný přesun ke kiosku. Na prvím snímku skupinka Kraus, Karfík, Pepíno (zprava)


Na druhém v detailu Karfík


Na posledním snímku pohodička na pláži