wz


Neoficiální stránky železniční stanice Praha Masarykovo nádraží
| Hlavní strana| Poslední aktualizace: 11.06.2007

Suchdol nad Lužnicí 2004


Foto: © Zdeněk Štecher, 2004.
Všechna práva vyhrazena.


V červencových dnech roku 2004 se uskutečnil každoroční výlet do Suchdolu nad Lužnicí. Červenec roku 2004 byl dosti deštivý, avšak na tento výlet se vyčasilo. Nakonec na výlet vyjeli Mirek "Miruna" Kraus, Zdeněk "Bobr" Štecher, Luboš "Penízek" Křivan, Pepa "Pepíno" Radil, Mirek "Tolja" Turek a Marek "Baribal" Mlčoch. Na poslední chvíli nemohl odjet Marek "Huhu" Hupka, protože se zmítal.

Letos Bobr nejel už z Prahy, ale připravoval půdu na jihu Čech. Baribal vzal sebou balalajku, kterou nezpouštěl z očí. Celou cestu se zpívala píseň "O bábovi", tak bylo v celém vlaku veselo. Bobr očekával ostatní na nádraží v Chlumu u Třeboně.

Přistupuje Bobr, vítání

Po příjezdu do Suchdola jsme si prohlédli rampu, kde se bude nocovat. Stojí tam do dneška.

Na rampě

Pak jsme zamířili do pískovny se vykoupat. Voda byla po chladném a deštivém počasí trochu ledová, ale na svlažení vynikající. V protějším kempu bylo o občerstvení postaráno. Po extempore s alkoholem přijely kamarádky ze školy a odvezly nás do hospody v Suchdole, kde jsme přečkali večer. Večer jsme šli spát na rampu. Ovšem ztratil se Baribal, který prvně ztratil boty, pak je šel hledat a ztratil se. Nakonec se dostal taky spokojeně na rampu.

Druhého dne se pro změnu ztratil Tolja, kde byl, nikdo neví. Opět jsme šli se vykoupat do pískovny a taky do hopsody u kempu.

V hospodě u kempu

Baribal se napil mléka, aby ho v zápětí vyvrátil, pak si lehnul na pláž a usnul, přičemž pořád hrál na balalajku. Nakonec se na sluníčku spálil.

Baribal furt hraje

Přikrytý Baribal pořád spal, tak jsme se koupali a opalovali. Dále jsme vymýšleli co budemme dělat večer. Nakonec jsme se rozhodli zajet do Českých Velenic, kde někteří z nás studovali.

Při opalování a koupání vznikly následující tradiční fotky: Holčičky a p....e.

Holčičky Prdele

Večer se Bobrovi a Toljovi do Velenic nechtělo, a tak zůstali v kempu. Ostatní vyrazili do Velenic na dikotéku a ráno byl sraz určen u prvního vlaku směr Suchdol. Baribal spící na státní hranici byl několikrát osplněn hraniční hlídkou, ale přežil do rána. Ráno byl ale u prvního vlaku sám a tak jel do Suchdola na rampu se dospat. Tam na něj čekali Tolja a Bobr.

Ostatní se ve Velenicích dospali do růžova, navštívili nádražní restauraci, kde doplnili zásoby a vyrazili do Suchdola. Takto vypadal jejich příchod k pískovně.

Příchod z Velenic nebo z Afriky ?

Odpoledne se již odjíždělůo do Prahy tak ještě fotka před nádražím a šup do vlaku a zpátky do Prahy.

Před nádražím